Aşırı Kasma Sorunu

Barant

Recruit
Mar 24, 2021
7
0
1
Bannerlord multiplayer ve singleplayer da çok rahat oynamama rağmen Bannerlord online da çok kasıyor

ram 1400/128 yazıyor nasıl düzeltilir?

RedHairShanks

Recruit
Mar 30, 2021
8
0
1
İlginç bir durum yeni gelen güncellemeden dolayı olabilir bazı buglar vs. var. Onun dışında oyun dosyalarının doğrulamayı deneyebilirsin.

Barant

Recruit
Mar 24, 2021
7
0
1
Evet çok ilginç bir durum. Şimdi dosyaları doğrulayacağım bakalım düzelecek mi.

Barant

Recruit
Mar 24, 2021
7
0
1
ayarların çok düşük olmasına rağmen böyle dosyaları doğruladım fakat yine düzelmedi

RedHairShanks

Recruit
Mar 30, 2021
8
0
1
Sorunu şimdi anladım Galiba laptop kullanıyosun ya da işlemcin apu cpu ve oyun senin işlemcinin ekran kartını kullanıyor. Eğer yanlış hatırlamıyorsam görüntü kısmından ekran kartını değiştir olmazsa aygıt yöneticisinden işlemci ekran kartını devre dışı bırak.

Barant

Recruit
Mar 24, 2021
7
0
1
Sorunu şimdi anladım Galiba laptop kullanıyosun ya da işlemcin apu cpu ve oyun senin işlemcinin ekran kartını kullanıyor. Eğer yanlış hatırlamıyorsam görüntü kısmından ekran kartını değiştir olmazsa aygıt yöneticisinden işlemci ekran kartını devre dışı bırak.
evet laptop kullanıyorum bir deniyim bakayım

Barant

Recruit
Mar 24, 2021
7
0
1
dostum senin dediğin gibiymiş ekran kartını nvidia ayptım düzeldi teşekkürler